Os 20026 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 6.43 | 4 | |||
Dolní Dobrouč | 6.48 | 6.48 | |||
Hnátnice | 6.50 | 6.50 | |||
Lanšperk | 6.53 | 6.55 | 2 | ||
Černovír | 6.58 | 6.58 | |||
Dolní Libchavy | 7.01 | 7.01 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.06 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci