Os 20016 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Karlov | 20.01 | ||||
Červená Voda | 20.05 | 20.07 | 2 | ||
Dolní Orlice | 20.10 | 20.10 | |||
Králíky | 20.14 | 20.16 | 2 | ||
Králíky zastávka | 20.18 | 20.18 | |||
Dolní Lipka | 20.22 | 20.24 | 2 | ||
Lichkov | 20.30 | 20.33 | 2/3 | ||
Mladkov | 20.36 | 20.36 | |||
Těchonín | 20.41 | 20.41 | |||
Jamné nad Orlicí | 20.44 | 20.44 | |||
Jablonné nad Orlicí | 20.47 | 20.48 | 1/2 | ||
Verměřovice | 20.52 | 20.52 | |||
Letohrad | 20.58 | 20.59 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 21.03 | 21.03 | |||
Hnátnice | 21.06 | 21.06 | |||
Lanšperk | 21.08 | 21.08 | 2 | ||
Černovír | 21.11 | 21.11 | |||
Dolní Libchavy | 21.14 | 21.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.19 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci