Os 19719 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 20.33 | 4 | |||
Rakovník zastávka | 20.37 | 20.37 | |||
Lužná u Rakovníka | 20.46 | 20.46 | 2 | ||
Řevničov | 20.55 | 20.55 | 2 | ||
Nové Strašecí | 21.00 | 21.01 | 3 | ||
Rynholec | 21.06 | 21.06 | |||
Stochov | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Kačice | 21.13 | 21.13 | |||
Kamenné Žehrovice | 21.17 | 21.18 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 21.21 | 21.21 | |||
Kladno | 21.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci