Sp 1971 „Peklák“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + 2xBd264 + 2xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.40 | 4 | |||
Semanín | 5.44 | 5.45 | |||
Opatov | 5.48 | 5.49 | 4 | ||
Opatovec | 5.51 | 5.52 | |||
Svitavy | 5.55 | 5.57 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 5.59 | 6.00 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.03 | 6.04 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.10 | 6.10 | |||
Březová nad Svitavou | 6.13 | 6.15 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 6.16 | 6.17 | |||
Rozhraní | 6.20 | 6.20 | |||
Letovice | 6.25 | 6.27 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Blansko město | 6.46 | 6.47 | |||
Blansko | 6.49 | 6.49 | 2 | ||
Adamov | 6.56 | 6.57 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.12 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci