Os 19407 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 6.33 | 1./1 | |||
Neratovice město | 6.37 | 6.38 | |||
Lobkovice | 6.41 | 6.41 | |||
Jiřice | 6.44 | 6.44 | |||
Kostelec nad Labem | 6.49 | 6.49 | |||
Polerady nad Labem | 6.53 | 6.53 | |||
Brandýs nad Labem | 6.59 | 7.04 | 3 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | 7.05 | 7.05 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Lázně Toušeň | 7.13 | 7.13 | |||
Čelákovice zastávka | 7.17 | 7.17 | |||
Čelákovice | 7.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci