Vlak Os 19317 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 14.10 | 2 | |||
Bošice | 14.16 | 14.16 | |||
Zalešany | 14.19 | 14.19 | |||
Žabonosy | 14.22 | 14.22 | |||
Plaňany zastávka | 14.24 | 14.24 | |||
Plaňany | 14.27 | 14.33 | 2 | ||
Vrbčany | 14.36 | 14.36 | |||
Chroustov | 14.40 | 14.40 | |||
Chotutice | 14.43 | 14.43 | |||
Radim | 14.45 | 14.45 | |||
Pečky | 14.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci