Os 19221 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 19.02 | 1/2 | |||
Kutná Hora-Sedlec | 19.06 | 19.06 | |||
Kutná Hora město | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 19.14 | 19.14 | |||
Poličany | 19.18 | 19.18 | |||
Malešov | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Bykáň | 19.27 | 19.27 | |||
Týniště | 19.29 | 19.29 | |||
Krasoňovice | 19.32 | 19.32 | |||
Bahno | 19.34 | 19.34 | |||
Předbořice | 19.36 | 19.36 | |||
Černíny | 19.40 | 19.40 | |||
Štipoklasy | 19.42 | 19.42 | |||
Zbraslavice | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Hodkov | 19.55 | 19.55 | |||
Hodkov zastávka | 19.58 | 19.58 | |||
Želivec | 20.03 | 20.03 | |||
Zruč nad Sázavou | 20.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci