Os 19219 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.25 | 4 | |||
Hlízov | 18.32 | 18.32 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.36 | 18.37 | 1/2 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 18.41 | 18.41 | |||
Kutná Hora město | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 18.49 | 18.49 | |||
Poličany | 18.53 | 18.53 | |||
Malešov | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Bykáň | 19.02 | 19.02 | |||
Týniště | 19.04 | 19.04 | |||
Krasoňovice | 19.07 | 19.07 | |||
Bahno | 19.09 | 19.09 | |||
Předbořice | 19.11 | 19.11 | |||
Černíny | 19.15 | 19.15 | |||
Štipoklasy | 19.17 | 19.17 | |||
Zbraslavice | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Hodkov | 19.30 | 19.30 | |||
Hodkov zastávka | 19.33 | 19.33 | |||
Želivec | 19.38 | 19.38 | |||
Zruč nad Sázavou | 19.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci