Vlak Os 19101 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 4.17 | 2 | |||
Myslíč | 4.22 | 4.22 | |||
Struhařov | 4.25 | 4.25 | |||
Dobříčkov | 4.29 | 4.29 | |||
Postupice | 4.33 | 4.35 | 2 | ||
Městečko u Benešova | 4.39 | 4.39 | |||
Lhota Veselka | 4.42 | 4.42 | |||
Domašín | 4.46 | 4.46 | |||
Znosim | 4.52 | 4.52 | |||
Vlašim | 4.57 | 5.13 | 2 | ||
Vlašim zastávka | 5.15 | 5.15 | |||
Bolina | 5.21 | 5.21 | |||
Zdislavice | 5.24 | 5.24 | |||
Trhový Štěpánov | 5.31 | 2 |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci