..: Trasa vlaku Os 19071 - JŘ 2014 :..
Os 19071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   21.36 2
  Skochovice  21.39 21.39 
  Měchenice  21.42 21.42 
  Bojov  21.52 21.52 
  Bojanovice  21.55 21.55 
  Čisovice  21.59 22.00 2
  Rymaně  22.05 22.05 
  Mníšek pod Brdy  22.08 22.09 3
  Nová Ves pod Pleší  22.14 22.14 
  Malá Hraštice  22.19 22.19 
  Mokrovraty  22.24 22.24 
  Stará Huť  22.29 22.29 
  Dobříš  22.32  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster