..: Trasa vlaku Os 19070 - JŘ 2014 :..
Os 19070
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   20.29 2
  Stará Huť  20.32 20.32 
  Mokrovraty  20.37 20.37 
  Malá Hraštice  20.43 20.43 
  Nová Ves pod Pleší  20.48 20.48 
  Mníšek pod Brdy  20.54 20.55 3
  Rymaně  20.57 20.57 
  Čisovice  21.03 21.03 3
  Bojanovice  21.07 21.07 
  Bojov  21.10 21.10 
  Měchenice  21.21 21.21 
  Skochovice  21.23 21.23 
  Vrané nad Vltavou  21.26  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster