..: Trasa vlaku Os 19011 - JŘ 2014 :..
Os 19011
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.25 5
  Praha-Vršovice  13.29 13.30 3
  Praha-Krč  13.36 13.37 2/2
  Praha-Braník  13.41 13.41 3
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 
  Praha-Komořany  13.47 13.47 
  Praha-Zbraslav  13.50 13.50 
  Dolní Břežany-Jarov  13.54 13.54 
  Vrané nad Vltavou  13.57 13.58 2
  Skochovice  14.01 14.01 
  Měchenice  14.04 14.04 
  Klínec  14.10 14.10 
  Bojov  14.14 14.14 
  Bojanovice  14.17 14.17 
  Čisovice  14.21 14.22 2
  Rymaně  14.27 14.27 
  Mníšek pod Brdy  14.30 14.31 3
  Nová Ves pod Pleší  14.36 14.36 
  Malá Hraštice  14.41 14.41 
  Mokrovraty  14.46 14.46 
  Stará Huť  14.51 14.51 
  Dobříš  14.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster