Os 18806 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 11.03 | lipenské/7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 11.14 | 11.14 | 2 | ||
Herbertov | 11.17 | 11.17 | |||
Těchoraz | 11.20 | 11.20 | |||
Vyšší Brod klášter | 11.23 | 11.25 | 3 | ||
Čertova Stěna | 11.29 | 11.29 | |||
Loučovice | 11.36 | 11.37 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 11.41 | 11.41 | |||
Lipno nad Vltavou | 11.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci