Sp 1871 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 5.34 | ||||
Březová u Broumova | 5.38 | 5.38 | |||
Bohdašín | 5.40 | 5.40 | |||
Teplice nad Metují | 5.44 | 5.45 | |||
Dědov | 5.49 | 5.49 | |||
Česká Metuje | 5.51 | 5.52 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 5.55 | 5.55 | |||
Police nad Metují | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Hronov zastávka | 6.03 | 6.04 | |||
Hronov | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Velké Poříčí | 6.09 | 6.10 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 6.13 | 6.13 | |||
Náchod-Běloves | 6.15 | 6.16 | |||
Náchod | 6.19 | 6.21 | 1/1 | ||
Náchod zastávka | 6.23 | 6.24 | |||
Václavice | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 6.34 | 6.35 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Bolehošť | 6.51 | 6.52 | 4 | ||
Týniště nad Orlicí | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Borohrádek | 7.07 | 7.08 | |||
Choceň | 7.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci