Vlak Os 18419 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.15 | 2/1 | |||
Smyslov | 21.21 | 21.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 21.24 | 21.24 | |||
Chýnov | 21.28 | 21.32 | 2 | ||
Pořín | 21.38 | 21.38 | |||
Obrataň | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Šimpach | 21.49 | 21.49 | |||
Pacov | 21.54 | 21.55 | 3 | ||
Leskovice | 22.02 | 22.02 | |||
Nová Cerekev | 22.06 | 22.07 | 2 | ||
Vlásenice | 22.11 | 22.11 | |||
Pelhřimov | 22.19 | 22.30 | 2 | ||
Rynárec | 22.33 | 22.33 | |||
Zajíčkov | 22.38 | 22.38 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 22.42 | 22.43 | 1 | ||
Nová Buková | 22.46 | 22.46 | |||
Hříběcí | 22.51 | 22.51 | |||
Horní Cerekev | 22.55 | 2 |
jede v , nejede 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci