Vlak Os 18405 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.10 | 3/4 | |||
Smyslov | 6.16 | 6.16 | |||
Dobronice u Chýnova | 6.19 | 6.19 | |||
Chýnov | 6.24 | 6.24 | 3 | ||
Pořín | 6.30 | 6.30 | |||
Obrataň | 6.37 | 6.39 | 2 | ||
Šimpach | 6.41 | 6.41 | |||
Pacov | 6.46 | 6.49 | 2 | ||
Leskovice | 6.57 | 6.57 | |||
Nová Cerekev | 7.01 | 7.01 | 2 | ||
Vlásenice | 7.05 | 7.05 | |||
Pelhřimov | 7.13 | 7.26 | 2 | ||
Rynárec | 7.29 | 7.29 | |||
Zajíčkov | 7.34 | 7.34 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.38 | 7.38 | 1 | ||
Nová Buková | 7.41 | 7.41 | |||
Hříběcí | 7.46 | 7.46 | |||
Horní Cerekev | 7.50 | 6 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci