Vlak Os 18400 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 5.04 | 2 | |||
Hříběcí | 5.07 | 5.07 | |||
Nová Buková | 5.12 | 5.12 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 5.15 | 5.15 | 1 | ||
Zajíčkov | 5.19 | 5.19 | |||
Rynárec | 5.23 | 5.23 | |||
Pelhřimov | 5.27 | 5.33 | 4 | ||
Vlásenice | 5.41 | 5.41 | |||
Nová Cerekev | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Leskovice | 5.50 | 5.50 | |||
Pacov | 5.57 | 5.59 | 3 | ||
Šimpach | 6.04 | 6.04 | |||
Obrataň | 6.07 | 6.07 | 2 | ||
Pořín | 6.15 | 6.15 | |||
Chýnov | 6.20 | 6.25 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 6.29 | 6.29 | |||
Smyslov | 6.32 | 6.32 | |||
Tábor | 6.39 | 3/4 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci