Vlak Os 17913 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 15.09 | 2 | |||
Řepice | 15.14 | 15.14 | |||
Domanice | 15.18 | 15.18 | |||
Radomyšl zastávka | 15.21 | 15.21 | |||
Radomyšl | 15.23 | 15.25 | 1 | ||
Velká Turná | 15.29 | 15.29 | |||
Rojice | 15.31 | 15.31 | |||
Sedlice město | 15.37 | 15.37 | |||
Sedlice | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Mačkov | 15.46 | 15.46 | |||
Blatná | 15.52 | 16.00 | 3 | ||
Bezdědovice | 16.02 | 16.02 | |||
Závišín | 16.07 | 16.07 | |||
Bělčice | 16.13 | 16.15 | 3 | ||
Slavětín u Březnice | 16.19 | 16.19 | |||
Hudčice | 16.23 | 16.23 | |||
Březnice | 16.31 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci