Vlak Os 17911 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 13.09 | 2 | |||
Řepice | 13.14 | 13.14 | |||
Domanice | 13.18 | 13.18 | |||
Radomyšl zastávka | 13.21 | 13.21 | |||
Radomyšl | 13.23 | 13.25 | 1 | ||
Velká Turná | 13.29 | 13.29 | |||
Rojice | 13.31 | 13.31 | |||
Sedlice město | 13.37 | 13.37 | |||
Sedlice | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Mačkov | 13.46 | 13.46 | |||
Blatná | 13.52 | 14.00 | 3 | ||
Bezdědovice | 14.02 | 14.02 | |||
Závišín | 14.07 | 14.07 | |||
Bělčice | 14.13 | 14.15 | 3 | ||
Slavětín u Březnice | 14.19 | 14.19 | |||
Hudčice | 14.23 | 14.23 | |||
Březnice | 14.31 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci