Sp 1756 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 14.42 | 2 | |||
Václavice | 14.46 | 14.49 | 2 | ||
Náchod zastávka | 14.53 | 14.53 | |||
Náchod | 14.56 | 15.02 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 15.05 | 15.05 | |||
Velké Poříčí | 15.09 | 15.09 | |||
Hronov | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Police nad Metují | 15.17 | 15.18 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 15.21 | 15.21 | |||
Teplice nad Metují | 15.30 | 15.31 | |||
Meziměstí | 15.40 | 15.43 | |||
Ruprechtice | 15.46 | 15.46 | |||
Hynčice | 15.48 | 15.48 | |||
Broumov-Olivětín | 15.53 | 15.53 | |||
Broumov | 15.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci