Os 17550 | |
Řazení vlaku: 814 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 15.14 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 15.17 | 15.17 | |||
Janovice nad Úhlavou | 15.22 | 15.24 | 2 | ||
Dubová Lhota | 15.27 | 15.27 | |||
Úborsko | 15.30 | 15.30 | |||
Pocinovice | 15.34 | 15.34 | 2 | ||
Loučim | 15.39 | 15.39 | |||
Dobříkov na Šumavě | 15.42 | 15.42 | 2 | ||
Chodská Lhota | 15.45 | 15.45 | |||
Kdyně | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Starec | 15.54 | 15.54 | |||
Kout na Šumavě | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Spáňov | 16.01 | 16.01 | |||
Domažlice | 16.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci