Sp 1749 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 9.01 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 9.06 | 9.06 | |||
Hynčice | 9.11 | 9.11 | |||
Ruprechtice | 9.13 | 9.13 | |||
Meziměstí | 9.16 | 9.19 | |||
Březová u Broumova | 9.22 | 9.22 | |||
Teplice nad Metují | 9.28 | 9.31 | |||
Žďár nad Metují | 9.39 | 9.39 | |||
Police nad Metují | 9.43 | 9.44 | 2 | ||
Hronov zastávka | 9.47 | 9.47 | |||
Hronov | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Velké Poříčí | 9.53 | 9.53 | |||
Náchod | 9.59 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci