Vlak Os 17413 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 19.13 | 3 | |||
Zámělíč | 19.15 | 19.15 | |||
Ohnišťovice | 19.17 | 19.17 | |||
Meclov | 19.20 | 19.20 | |||
Mašovice | 19.24 | 19.24 | |||
Horšovský Týn | 19.28 | 19.28 | 3 | ||
Semošice | 19.34 | 19.34 | |||
Semošice-Peřina | 19.36 | 19.36 | |||
Křenovy | 19.40 | 19.40 | |||
Staňkov | 19.47 | 2 |
nejede 24., 25., 31.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci