Vlak Os 17408 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 14.09 | 2 | |||
Křenovy | 14.15 | 14.15 | |||
Semošice-Peřina | 14.18 | 14.18 | |||
Semošice | 14.21 | 14.21 | |||
Horšovský Týn | 14.26 | 14.32 | 2 | ||
Mašovice | 14.36 | 14.36 | |||
Meclov | 14.39 | 14.39 | |||
Ohnišťovice | 14.43 | 14.43 | |||
Zámělíč | 14.45 | 14.45 | |||
Poběžovice | 14.48 | 4 |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci