Vlak Os 17406 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 12.03 | 2 | |||
Křenovy | 12.09 | 12.09 | |||
Semošice-Peřina | 12.12 | 12.12 | |||
Semošice | 12.15 | 12.15 | |||
Horšovský Týn | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Mašovice | 12.25 | 12.25 | |||
Meclov | 12.28 | 12.28 | |||
Ohnišťovice | 12.32 | 12.32 | |||
Zámělíč | 12.34 | 12.34 | |||
Poběžovice | 12.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci