Sp 1713 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.44 | 3 | |||
Louny | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Peruc | 17.33 | 17.33 | 2 | ||
Klobuky v Čechách | 17.41 | 17.41 | 2 | ||
Zlonice | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Slaný | 18.00 | 18.01 | 4 | ||
Zvoleněves | 18.12 | 18.13 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 18.28 | 18.30 | 4 | ||
Praha-Bubeneč | 18.51 | 18.51 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.59 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci