Sp 1710 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.20 | III./5 | |||
Praha-Bubeneč | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.50 | 16.51 | 5 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.54 | 16.56 | 2 | ||
Zeměchy | 16.58 | 16.58 | |||
Olovnice | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Neuměřice | 17.06 | 17.06 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 17.08 | 17.08 | |||
Zvoleněves | 17.12 | 17.13 | 1 | ||
Podlešín | 17.17 | 17.18 | 4 | ||
Slaný předměstí | 17.24 | 17.25 | |||
Slaný | 17.29 | 17.31 | 4 | ||
Zlonice | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Páleček | 17.48 | 17.48 | |||
Klobuky v Čechách | 17.53 | 17.53 | 2 | ||
Telce | 17.59 | 17.59 | |||
Peruc | 18.04 | 18.04 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 18.10 | 18.10 | 2 | ||
Chlumčany u Loun | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Louny | 18.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci