Os 16947 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 15.14 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 15.17 | 15.18 | 5 | ||
Lom u Mostu | 15.21 | 15.21 | |||
Osek | 15.27 | 15.27 | |||
Háj u Duchcova | 15.30 | 15.30 | |||
Oldřichov u Duchcova | 15.35 | 15.35 | |||
Řetenice | 15.38 | 15.39 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 15.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci