Os 16940 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 13.11 | 1/1 | |||
Řetenice | 13.14 | 13.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 13.18 | 13.18 | |||
Háj u Duchcova | 13.23 | 13.23 | |||
Osek | 13.26 | 13.28 | |||
Lom u Mostu | 13.33 | 13.33 | |||
Louka u Litvínova | 13.36 | 13.37 | 5 | ||
Litvínov | 13.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci