Os 16930 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 6.11 | 1/1 | |||
Řetenice | 6.14 | 6.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.18 | 6.18 | |||
Háj u Duchcova | 6.23 | 6.23 | |||
Osek | 6.26 | 6.28 | |||
Lom u Mostu | 6.33 | 6.33 | |||
Louka u Litvínova | 6.36 | 6.37 | 5 | ||
Litvínov | 6.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci