Sp 1690 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bp282 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.41 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Bohosudov | 4.54 | 4.55 | 2 | ||
Proboštov | 4.57 | 4.58 | |||
Teplice v Čechách | 5.01 | 5.02 | 2 | ||
Řetenice | 5.04 | 5.05 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 5.07 | 5.08 | 2 | ||
Duchcov | 5.11 | 5.12 | |||
Chotějovice | 5.17 | 5.18 | |||
Bílina | 5.20 | 5.21 | 2 | ||
Most | 5.31 | 5.32 | 3 | ||
Třebušice | 5.38 | 5.39 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 5.46 | 5.47 | |||
Odb Chomutov město | 5.50 | 5.51 | |||
Chomutov | 5.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci