Sp 1676 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 10.23 | 4 | |||
Krupá | 10.27 | 10.28 | |||
Mutějovice zastávka | 10.31 | 10.31 | |||
Milostín | 10.34 | 10.35 | |||
Deštnice | 10.40 | 10.40 | |||
Sádek u Žatce | 10.45 | 10.45 | |||
Želeč | 10.48 | 10.48 | |||
Měcholupy | 10.54 | 10.55 | 3 | ||
Veletice | 10.59 | 10.59 | |||
Žatec | 11.08 | 11.09 | 4 | ||
Hořetice | 11.16 | 11.17 | 3 | ||
Březno u Chomutova | 11.23 | 11.24 | 4 | ||
Chomutov | 11.41 | 11.45 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 11.48 | 11.49 | |||
Jirkov | 11.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci