Os 16747 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krásný Jez | 15.25 | 15.36 | 4 | ||
Vodná | 15.39 | 15.39 | |||
Bečov nad Teplou | 15.43 | 15.44 | 4 | ||
Otročín | 15.56 | 15.58 | 2 | ||
Poseč | 16.03 | 16.03 | |||
Toužim | 16.11 | 16.13 | 2 | ||
Luhov | 16.18 | 16.18 | |||
Smilov | 16.22 | 16.22 | |||
Štědrá | 16.30 | 16.32 | 3 | ||
Borek u Žlutic | 16.38 | 16.38 | |||
Žlutice | 16.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci