Os 16741 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 9.45 | 4 | |||
Otročín | 9.57 | 9.59 | 2 | ||
Poseč | 10.04 | 10.04 | |||
Toužim | 10.12 | 10.14 | 2 | ||
Luhov | 10.19 | 10.19 | |||
Smilov | 10.23 | 10.23 | |||
Štědrá | 10.31 | 10.37 | 4 | ||
Borek u Žlutic | 10.43 | 10.43 | |||
Žlutice | 10.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci