Os 16709 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žlutice | 11.32 | 2 | |||
Záhořice | 11.36 | 11.36 | |||
Protivec | 11.39 | 11.39 | |||
Chyše | 11.46 | 11.49 | 2 | ||
Libkovice | 11.55 | 11.55 | |||
Lubenec zastávka | 11.59 | 11.59 | |||
Lubenec | 12.03 | 12.03 | |||
Ležky | 12.07 | 12.07 | |||
Malměřice | 12.10 | 12.10 | |||
Blatno u Jesenice | 12.12 | 12.14 | 2 | ||
Krty | 12.19 | 12.19 | |||
Jesenice | 12.23 | 12.25 | 3 | ||
Kosobody | 12.30 | 12.30 | |||
Oráčov | 12.32 | 12.32 | |||
Švihov u Jesenice | 12.35 | 12.35 | |||
Pšovlky | 12.38 | 12.39 | 3 | ||
Šanov | 12.43 | 12.43 | |||
Senomaty | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Rakovník západ | 12.54 | 12.54 | |||
Rakovník | 12.58 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci