Sp 1666 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 19.10 | 3 | |||
Město Albrechtice | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Mikulovice | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 20.25 | 20.25 | |||
Písečná | 20.27 | 20.28 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 20.34 | 20.34 | |||
Jeseník | 20.42 | 21.06 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 21.10 | 21.10 | |||
Lipová Lázně | 21.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci