Os 16530 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.31 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.33 | 15.33 | |||
Koštov | 15.41 | 15.41 | |||
Stadice | 15.45 | 15.45 | |||
Řehlovice | 15.47 | 15.47 | |||
Brozánky | 15.49 | 15.49 | |||
Rtyně nad Bílinou | 15.51 | 15.51 | |||
Velvěty | 15.53 | 15.53 | |||
Úpořiny | 15.56 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci