Os 16509 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 10.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 10.42 | 10.42 | |||
Světec | 10.44 | 10.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 10.46 | 10.46 | |||
Ohníč | 10.49 | 10.49 | |||
Lbín | 10.53 | 10.53 | |||
Úpořiny | 10.56 | 10.57 | 4 | ||
Velvěty | 11.00 | 11.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 11.03 | 11.03 | |||
Brozánky | 11.06 | 11.06 | |||
Řehlovice | 11.08 | 11.08 | |||
Stadice | 11.10 | 11.10 | |||
Koštov | 11.13 | 11.13 | |||
Trmice | 11.17 | 11.17 | |||
Ústí nad Labem západ | 11.21 | 11.21 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci