Os 16444 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sobotka | 19.50 | 2 | |||
Dolní Bousov | 19.56 | 20.02 | 4 | ||
Rohatsko | 20.05 | 20.05 | |||
Bechov | 20.08 | 20.08 | |||
Dlouhá Lhota | 20.13 | 20.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 20.17 | 20.17 | |||
Kolomuty | 20.21 | 20.21 | |||
Řepov | 20.24 | 20.24 | |||
Mladá Boleslav město | 20.28 | 20.29 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 20.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci