Os 16430 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 7.34 | 2 | |||
Malechovice | 7.39 | 7.39 | |||
Libošovice | 7.43 | 7.43 | |||
Sobotka | 7.47 | 7.49 | 2 | ||
Dolní Bousov | 7.55 | 8.00 | 3 | ||
Rohatsko | 8.04 | 8.04 | |||
Bechov | 8.07 | 8.07 | |||
Dlouhá Lhota | 8.12 | 8.12 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 8.16 | 8.16 | |||
Kolomuty | 8.20 | 8.20 | |||
Řepov | 8.23 | 8.23 | |||
Mladá Boleslav město | 8.27 | 8.29 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci