Sp 1643 „Radhošť“ | |
Řazení vlaku: 754 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Kojetín | 9.10 | 9.11 | 3 | ||
Kroměříž | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Hulín | 9.30 | 9.31 | 2/2 | ||
Holešov | 9.38 | 9.40 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 9.47 | 9.48 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 9.52 | 9.54 | 3 | ||
Osíčko | 10.02 | 10.03 | |||
Podhradní Lhota | 10.07 | 10.08 | |||
Valašské Meziříčí | 10.23 | 10.24 | 2 | ||
Veřovice | 10.41 | 10.41 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 10.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci