Os 16427 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.25 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 14.31 | 14.32 | 1/2 | ||
Řepov | 14.36 | 14.36 | |||
Kolomuty | 14.39 | 14.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 14.42 | 14.42 | |||
Dlouhá Lhota | 14.46 | 14.46 | |||
Bechov | 14.51 | 14.51 | |||
Rohatsko | 14.54 | 14.54 | |||
Dolní Bousov | 14.58 | 15.00 | 4 | ||
Sobotka | 15.06 | 15.08 | 2 | ||
Libošovice | 15.13 | 15.13 | |||
Malechovice | 15.16 | 15.16 | |||
Mladějov v Čechách | 15.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci