Os 16422/3 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.31 | 3 | |||
Veleliby | 6.35 | 6.35 | 3 | ||
Všejany | 6.42 | 6.42 | |||
Čachovice | 6.44 | 6.44 | 3 | ||
Luštěnice-Újezd | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Voděrady | 6.54 | 6.54 | |||
Dobrovice | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Nepřevázka | 7.02 | 7.02 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.09 | 7.15 | 4 | ||
Mladá Boleslav město | 7.21 | 7.22 | 1/2 | ||
Řepov | 7.26 | 7.26 | |||
Kolomuty | 7.29 | 7.29 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 7.32 | 7.32 | |||
Dlouhá Lhota | 7.36 | 7.36 | |||
Bechov | 7.41 | 7.41 | |||
Rohatsko | 7.44 | 7.44 | |||
Dolní Bousov | 7.47 | 7.53 | 3 | ||
Sobotka | 7.58 | 8.00 | 2 | ||
Libošovice | 8.06 | 8.06 | |||
Malechovice | 8.09 | 8.09 | |||
Mladějov v Čechách | 8.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci