Os 16416 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 16.57 | 2 | |||
Ploužnice | 17.03 | 17.03 | |||
Kyje u Jičína | 17.06 | 17.06 | |||
Cidlina | 17.11 | 17.11 | |||
Kněžnice | 17.13 | 17.13 | |||
Libuň | 17.16 | 17.19 | 3 | ||
Hrdoňovice | 17.25 | 17.25 | |||
Mladějov v Čechách | 17.30 | 17.35 | 2 | ||
Malechovice | 17.40 | 17.40 | |||
Libošovice | 17.44 | 17.44 | |||
Sobotka | 17.48 | 17.50 | 2 | ||
Dolní Bousov | 17.56 | 18.02 | 3 | ||
Rohatsko | 18.05 | 18.05 | |||
Bechov | 18.08 | 18.08 | |||
Dlouhá Lhota | 18.13 | 18.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 18.17 | 18.17 | |||
Kolomuty | 18.21 | 18.21 | |||
Řepov | 18.24 | 18.24 | |||
Mladá Boleslav město | 18.28 | 18.29 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci