Os 16414 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 15.01 | 2 | |||
Ploužnice | 15.07 | 15.07 | |||
Kyje u Jičína | 15.10 | 15.10 | |||
Cidlina | 15.15 | 15.15 | |||
Kněžnice | 15.17 | 15.17 | |||
Libuň | 15.20 | 15.22 | 2 | ||
Hrdoňovice | 15.28 | 15.28 | |||
Mladějov v Čechách | 15.33 | 15.35 | 2 | ||
Malechovice | 15.40 | 15.40 | |||
Libošovice | 15.44 | 15.44 | |||
Sobotka | 15.48 | 15.50 | 2 | ||
Dolní Bousov | 15.56 | 16.02 | 3 | ||
Rohatsko | 16.05 | 16.05 | |||
Bechov | 16.08 | 16.08 | |||
Dlouhá Lhota | 16.13 | 16.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 16.17 | 16.17 | |||
Kolomuty | 16.21 | 16.21 | |||
Řepov | 16.24 | 16.24 | |||
Mladá Boleslav město | 16.28 | 16.29 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci