Sp 1615 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 15.19 | 1 | |||
Štítina | 15.25 | 15.26 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 15.31 | 15.34 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 15.45 | 15.50 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 15.57 | 15.58 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 16.01 | 16.02 | |||
Ostrava střed | 16.03 | 16.04 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Havířov | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 16.24 | 16.24 | |||
Horní Suchá | 16.27 | 16.27 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.30 | 16.31 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.36 | 16.37 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci