Os 16107 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 8.34 | 1/1 | |||
Řetenice | 8.37 | 8.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 8.43 | 8.44 | 3 | ||
Prosetice | 8.47 | 8.47 | |||
Bystřany v Čechách | 8.50 | 8.50 | |||
Úpořiny | 8.55 | 8.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 9.02 | 9.02 | |||
Žalany | 9.06 | 9.06 | |||
Žalany zastávka | 9.08 | 9.08 | |||
Bořislav | 9.12 | 9.12 | |||
Žim | 9.17 | 9.17 | |||
Radejčín | 9.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci