Sp 1610 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.25 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.31 | 14.31 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.37 | 14.38 | 1 | ||
Horní Suchá | 14.40 | 14.40 | |||
Havířov-Suchá | 14.43 | 14.43 | |||
Havířov | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Ostrava střed | 15.02 | 15.03 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 15.05 | 15.05 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 15.08 | 15.09 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.16 | 15.22 | 3 | ||
Háj ve Slezsku | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Štítina | 15.37 | 15.39 | 2 | ||
Opava východ | 15.45 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci