Sp 1609 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 9.19 | 1 | |||
Štítina | 9.25 | 9.26 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 9.31 | 9.34 | 4 | ||
Ostrava-Svinov | 9.45 | 9.50 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.57 | 9.58 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 10.01 | 10.02 | |||
Ostrava střed | 10.03 | 10.04 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Havířov | 10.20 | 10.21 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 10.24 | 10.24 | |||
Horní Suchá | 10.27 | 10.27 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 10.30 | 10.31 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.36 | 10.37 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci