Os 15963 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 13.09 | 3 | |||
Plačkov | 13.15 | 13.15 | |||
Kamenice u Humpolce | 13.19 | 13.19 | |||
Slavníč | 13.22 | 13.22 | |||
Herálec | 13.24 | 13.25 | 2 | ||
Radňov | 13.31 | 13.31 | |||
Lípa | 13.35 | 13.37 | 3 | ||
Petrkov | 13.41 | 13.41 | |||
Dolík | 13.43 | 13.44 | |||
Havlíčkův Brod | 13.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci